کد خبر: 950121
تاریخ انتشار: 1395/01/21-10:55:53

عناوین دوره های آموزشی با قابلیت اجرا توسط انجمن مدیران صنایع خراسان درسال 1395

عناوین دوره های آموزشی با قابلیت اجرا توسط انجمن مدیران صنایع خراسان درسال 1395

کارآفرین ارجمند ؛ عضو گرامی

با سلام ؛

احتراما ضمن تبریک مجدد آغاز سال 1395و با آرزوی مزید توفیقات در سال جدید که با تاکید بر« اقدام و عمل» نامگذاری شده است، چنانکه مستحضر می باشند« آموزش» در سازمان ها و بنگاههای اقتصادی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، به عبارتی آموزش و بهسازی منابع انسانی نوعی سرمایه گذاری مفید و یک عامل اساسی در توسعه کسب و کار محسوب می شود که اگر به درستی برنامه ریزی و اجرا شود، می تواند بازده اقتصادی قابل ملاحظه ای به همراه داشته باشد.

واحد آموزش انجمن نیز با درک چنین ضرورتی و با هدف ارتقا و توسعه سرمایه های فکری، بهبود عملکرد فردی و گروهی و افزایش دانش، مهارت و تخصص کارکنان سازمان ها و واحدهای تولیدی با بیش از دو دهه تجربه، تلاش نموده است دوره های آموزشی مورد نیاز صنایع مختلف را با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان و سایر مراکز علمی معتبر برگزار نماید.

بر همین اساس دوره ها و سمینارهای آموزشی مشتمل بر دوره های مدیریت عمومی ؛ امور اداری ؛ بازاریابی و فروش ؛ مالی و حسابداری؛ قوانین و مقررات ؛ ایمنی و بهداشت ؛ فنی و مهارتی ؛ سیستم های کیفیت و استانداردها مطابق جداول پیوست تهیه شده است.

از آنجائیکه ارائه هر چه شایسته تر خدمات آموزشی مستلزم شناسایی دقیق نیاز های مورد نظر صنایع مختلف خواهد بود، لذا خواهشمند است دستور فرمایند مدیران آموزش و سایر مدیران و کارشناسان مطلع و صاحب نظر آن شرکت محترم جداول پیوست را بر اساس اولویت های مورد نظر تکمیل و حداکثر تا تاریخ 31/1/1395 از طریق نمابر شماره 38444217 به واحد آموزش انجمن ارسال نمایند.

مزید استحضار شرکت هایی که در مهلت مقرر نیازهای آموزشی خود را اعلام نمایند، از  10 درصد تخفیف ویژه برای مشارکت در دوره های آموزشی سال 1395 برخوردار خواهند بود.

امید است با همکاری و همراهی شرکت های محترم، واحد آموزش انحمن در ایفای نقش و رسالت خود که همانا ارتقا سطح دانش و اطلاعات علمی و مهارتی شاغلین واحدهای صنعتی استان می باشد، بیش از پیش موفق گردد.

خاطر نشان می سازد با توجه به قابلیت های موجود، اجرای دوره های آموزشی بصورت اختصاصی و درون سازمانی ویژه شرکت های متقاضی ( در محل شرکت ) نیز امکان پذیر خواهد بود.

عناوین دوره های آموزشی قابلیت اجرا توسط انجمن مدیران صنایع خراسان درسال 1395 را از اینجا دریافت نمایید.

تعداد بازدید: 862

ارسال به: