دریافت پرسشنامه برندینگ
کد خبر: 950213/1
تاریخ انتشار: 1395/02/13-08:49:32

در پيامي اينستاگرامي / روحاني: امروز شرايط جذب سرمايه در كشور فراهم شده است

در پيامي اينستاگرامي / روحاني: امروز شرايط جذب سرمايه در كشور فراهم شده است

رئيس جمهوري در پيامي در صفحه اينستاگرام خود نوشت: اقتصاد كشور درست نمي‌شود مگر اينكه از قدرت جذب سرمايه برخوردار باشيم، امروز اين شرايط فراهم شده و رؤساي جمهوري كه به ايران سفر مي‌كنند به همراه خود هياتي از نمايندگان ده‌ها شركت مهم اقتصادي كشور خود را مي‌آورند

به گزارش ايرنا، در ادامه پيام حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني آمده است: صبح روز يكشنبه؛ بازديد از نمايشگاه نخبگان مهارتي سازمان آموزش فني و حرفه اي و دستاوردهاي مپنا و مراسم تقدير از كارگران و واحدهاي نمونه كارگري در روز جهاني كارگر.
دكتر روحاني تصريح كرد: از دوران نوجواني و در ماه هاي تعطيل دوران تحصيل، به كار مشغول بوده ام. كار افتخار و دست كارگر محل بوسه پيامبر (ص) است.
رئيس جمهوري با بيان اينكه اقتصاد كشور درست نمي‌شود مگر اينكه از قدرت جذب سرمايه برخوردار باشيم، اضافه كرد: امروز اين شرايط فراهم شده و رؤساي جمهوري كه به ايران سفر مي‌كنند به همراه خود هياتي از نمايندگان ده‌ها شركت مهم اقتصادي كشور خود را مي‌آورند.
دكتر روحاني همچنين با اشاره به سفر رئيس‌ جمهوري قزاقستان به ايران، خاطرنشان كرد: بيش از 56 سند فقط توسط بخش خصوصي دو كشور به امضا رسيد و رئيس‌ جمهوري كره جنوبي نيز با نمايندگان تعداد زيادي از شركت‌هاي اقتصادي به ايران آمده است.
رئيس جمهوري با اشاره به انتخابات مجلس دهم، تاكيد كرد: راهيابي 18 زن به مجلس، يك ركورد است كه اميدواريم نويدبخش فعاليت موثرتر زنان شايسته در همه عرصه‌ها؛ چه در مجلس و چه در قواي ديگر باشد.

منبع : ایرنا
تعداد بازدید: 1285

ارسال به:

رویدادها