کد خبر: 941128
تاریخ انتشار: 1394/11/28-09:13:18

آلمان ها، اساتید آموزش MBA مدیران ایرانی

آلمان ها، اساتید آموزش MBA مدیران ایرانی

رئیس اتاق بازرگانی مونیخ با اشاره به امضای قرارداد ۴ ساله ایران و آلمان برای آموزش MBA مدیران ایرانی، در ارتباط با نحوه حضور آلمان در خوردوسازی ایران گفت: تا زمان امضای قرار داد اطلاعاتی از حضور خودروسازان آلمان در ایران بیرون نمی‌دهیم.

پیتر دریسن در ارتباط با سفرهیئت تجاری اتاق بازرگانی تهران به مونیخ اظهار کرد: دراین سفر هنوز قراردای با ایران به امضا نرسیده است، اما امروز قرار دادی برای مستحکم کردن روابط دو کشور به امضا می رسد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای توسعه همکاری های دو طرفه مسائل بانک و بیمه حل شده است؟ افزود: برای توسعه روابط اقتصادی با ایران باید فعالیت های بیمه ای در آینده نزدیک بر قرار شود که هنوز انجام نشده است  اما صحبت های برای برطرف شدن مسائل بانکی وجود دارد.

رئیس اتاق بازرگانی مونیخ در ادامه در پاسخ  به اینکه خوردوسازی های  آلمان به چه صورت در ایران حضور خواهد داشت گفت: هنوز هیچ چیزی در بخش خودروسازی سواری معلوم نیست و قراردادی بسته نشده است و ما نیز تا زمان انعقاد قرارداد نمی‌توانیم اطلاعاتی بیرون دهیم.

وی تاکید کرد: در سفر هیئت اقتصادی اتاق بازرگانی تهران به مونیخ تفاهم نامه ای به امضا می رسد تا روابط دو کشور توسعه یابد و مشکلات پیش رو حل شود.

دریسن گفت: قرارداد 4 ساله آموزش مدیریتی MBA  برای مدیران ایرانی نیز منعقد می‌شود تا 2 کشور بیشتر بتوانند با یکدیگر کار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که مونیخ به چه میزان روی بازار ایران حساب باز کرده است گفت: این امر،بستگی به اتفاقات پیش رو دارد.

دریسن درپایان گفت: خانه اقتصاد بایرن امسال(2016) 3 نمایشگاه  با موضوعات ساختمان سازی و مصالح ساختمانی ، بهداشت و درمان و صنعت در ایران برگزار می کند.

منبع : تسنیم
تعداد بازدید: 631

ارسال به:

رویدادها