کد خبر: 950422/1
تاریخ انتشار: 1395/04/22

فراخوان ثبت نام در خصوص انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز جهت برگزاری هجدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در سال 1395

فراخوان ثبت نام در خصوص انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز جهت برگزاری هجدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در سال 1395
سازمان حفاظت محیط زیست به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده اند و همچنین ترویج فرهنگ زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی اقدام به فراخوان هجدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز نموده است .
فرایند انتخاب از رویه خاص و تثبیت شده ای برخوردار است ، این رویه در قالب یک دستورالعمل در فهرست عمودی سمت چپ قابل دسترس می باشد. لذا خواهشمند است قبل از تکمیل پرسشنامه به دقت مورد مطالعه قرار گیرد .
 
زمان تکمیل و ارسال پرسشنامه ها از تاریخ 1395/4/1 لغایت 1395/7/1 می باشد.
جهت تکمیل فرم از مرورگر های Firefox وIE9 به بعد استفاده نمایید و فایل های تصویری را نیز به حداقل حجم برسانید. (مجموع کل فایل های ارسالی تا 20 مگابایت می توان ارسال کرد.)

برای انجام سریعتر و راحت تر لطفا ابتدا فقط فیلدهای اجباری را پر کنید و تایید نهایی را کلیک نمایید تا کد رهگیری را دریافت کنید .سپس این کد را در قسمت پیگیری واحد  صنعتی یا خدماتی وارد نمایید و ویرایش را بزنید تا بقیه ی فیلد ها را تکمیل نمایید.
برای دریافت پرسشناممه در صورتی که واحد صنعتی هستید روی گزینه واحد صنعتی و در صورتی که واحد خدماتی هستید روی گزینه واحد خدماتی کلیک نمایید:
تعداد بازدید: 2158

ارسال به:

فراخوان و فرمها