دریافت پرسشنامه برندینگ
کد خبر: 950311/2
تاریخ انتشار: 1395/03/11-14:34:00

رقابت انتخاب صادرکنندگان نمونه آغاز شد / لینک ثبت نام

رقابت انتخاب صادرکنندگان نمونه آغاز شد / لینک ثبت نام

روابط عمومی انجمن مدیران صنایع خراسان - مشهد - سازمان توسعه تجارت 29 مهر هر سال در جهت تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات غیرنفتی کشور، بنگاه های نمونه صادراتی را انتخاب و معرفی می‌کند. 


صادرکنندگان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ملی می‌توانند با مراجعه به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس اینترنتی http://nemoonesh.tpo.ir شرایط، ضوابط و معیارهای انتخاب صادرکنندگان نمونه سال را مطالعه و به‌صورت الکترونیک در همان سامانه ثبت‌نام و کد رهگیری دریافت کنند. براساس اطلاعیه سازمان توسعه تجارت ثبت‌نام الکترونیکی متقاضیان شرکت در این رویداد مهم اقتصادی تا روز 31 خرداد امکان‌پذیر است. 

صادرکنندگان پس از ثبت‌نام الکترونیکی باید مدارک و مستندات خود را به ‌صورت پرونده به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه به آدرس تهران، بزرگراه چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سازمان توسعه تجارت ایران، سالن 16، دفتر امور بنگاه‌ها تحویل دهند. 

تحویل مدارک و مستندات به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندکان نمونه فقط بر اساس زمان تعیین شده در سیستم نوبت‌دهی سامانه نمونش خواهد بود و تحویل مدارک در خارج از زمان‌تعیین شده میسر نیست. گفتنی است، دبیرخانه کارگروه از پذیرش پرونده‌های متقاضیان «پس از تاریخ مقرر»، یا «به صورت ناقص» همچنین «پیش از انجام فعل ثبت‌نام الکترونیکی» و یا «خارج از زمان تعیین شده توسط سیستم نوبت‌دهی» معذور است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 02122662538 و 02122664054 تماس بگیرند.
تعداد بازدید: 1734

ارسال به:

رویدادها